Ürituste liigid

Seminarid ja konverentsid

 

Tegemist on huvitavate ning suuremahuliste üritustega, kus esinevad tuntud ja lugupeetud õigusteadlased ja õiguspraktikud. Seminaride ja konverentside peamisteks teemadeks on päevakajalised ning huvipakkuvad sündmused õigusmaailmas.

 

Kokteiliõhtud õiguspraktikutega

 

Inspireerivad üritused, kus vabamas õhkkonnas vesteldakse veiniklaasi taga oma ala tõeliste tippudega. Iga kokteiliõhtut vürtsitavad juristidest külalised sõnavõttudega õigusteemadel, millele järgneb diskussioon üliõpilaste ja juba praktiseerivate juristide vahel.

 

Lawyers@Work

 

L@W on iga kuu toimuv üritustesari, mille raames külastatakse erinevaid institutsioone nii Tallinnas kui Tartus. L@W eesmärgiks on tutvustada juuratudengitele juristide igapäevatööd ja nende töökeskkonda ning uurida lähemalt tulevasi karjäärivõimalusi erinevates õigusvaldkondades. Mis saaks olla tulevase juristi jaoks põnevam kui ehtsa advokaadi, kohtuniku, prokuröri, õiguskantsleri või mõne teise tähtsa tegelasega päris elus kohtumine ja tema tegevusega tutvumine?

Praktikatunnid

 

Need on üritused, mille eesmärgiks on pakkuda tudengitele praktilisi kogemusi ning teadmisi ühe igapäeva õiguspraktiku tööst. Sinna võivad kuuluda näiteks töö- või üürilepingu koostamine ning muude õigusalaste küsimuste lahendamine. Noori juurahuvilisi juhendavad oma ala asjatundjad.

 

Lawyers Off Work

 

Lawyers Off Work on üritustesari, mis on mõeldud juristidele ja ELSA liikmetele suhtlemaks ning arutlemaks õigusalastel teemadel vabamas õhkkonnas. See on suurepärane võimalus luua uusi kontakte ning uuendada vanu!

 

Töövarjunädal

 

ELSA Estonia korraldab igal aastal töövarjunädala, mille raames on juuratudengitel võimalus ühe tööpäeva jooksul varjuna jälgida ühe tegevjuristi toimetusi. Töövarjunädala eesmärk on anda tudengile võimalus oma silma ja kõrvaga jälgida vastava eriala inimest tema töödes ja tegemistes. Töövarjunädala lõpus toimub varjude ja varjutatavate koosviibimine, et vabas õhkkonnas muljeid vahetada.

 

ICM

 

International Council Meeting ehk ELSA nõukogu koosolek on rahvusvaheline suurüritus, mis toimub kaks korda aastas ja kuhu on oodatud kõik ELSA liikmed üle Euroopa.